Navi
Toimijat / Tapahtumavastaavat 2019

Tapahtumavastaavat 2019

 

Syksy 2019

Heinäkuu
• Kustavi/ Lootholman uimaranta la 6.7. Tapahtumavastaava: susanna.aulin (at) kll.fi

Elokuu
• Mänttä-Vilppula/ Mäntän uimahalli ke 14.8. Tapahtumavastaava: uimahalli (at) taidekaupunki.fi
• Hyvinkää/ Sveitsin uimahalli la 17.8. Tapahtumavastaava: teemu.jokelainen (at) hyvinkaa.fi; ‎
• Raasepori/ Tammisaaren uimahalli Koululaistapahtuma pe 30.8. Tapahtumavastaava: patrik.nyberg (at) raasepori.fi
• Raasepori/ Tammisaaren uimahalli pe 30.8. Tapahtumavastaava: patrik.nyberg (at) raasepori.fi

Syyskuu
• Tampere/ Holiday Club Tampereen kylpylä la 14.9. Tapahtumavastaava: tanja.korhonen (at) holidayclub.fi
• Espoo/ School Action Day Leppävaaran uimahalli Koululaistapahtuma ma 23.9. Tapahtumavastaava: susanna.aulin (at) kll.fi

Lokakuu
• Harjavalta/ Harjavallan uimahalli Koululaistapahtuma ti-to 1.-3.10. Tapahtumavastaava: jonna.peltonen (at) harjavalta.fi
• Kuortane/ Kuortaneen Urheiluopiston uimahalli Koululaistapahtuma ke 2.10. Tapahtumavastaava: kristiina.hotti (at) kuortane.com
• Kuortane/ Kuortaneen Urheiluopiston uimahalli ke 2.10. Tapahtumavastaava: kristiina.hotti (at) kuortane.com
• Janakkala / Tervakosken uimahalli ke 16.10. Tapahtumavastaava: inkeri.jortikka (at) janakkala.fi
• Nokia/ Nokian uimahalli ke 16.10. Tapahtumavastaava:
• Kristiinankaupunki / Uimahalli Ankkalampi pe 18.10. Tapahtumavastaava:
• Hamina/ Linnoituksen uimahalli Koululaistapahtuma pe 18.10. Tapahtumavastaava: pyry.liikkanen (at) hamina.fi
• Hamina/ Linnoituksen uimahalli la 19.10. Tapahtumavastaava: pyry.liikkanen (at) hamina.fi
• Rovaniemi/ Rovaniemen uimahalli la 26.10. Tapahtumavastaava: jari.virta (at) rovaniemi.fi
• Kinnula/ Heikinhalli ma 28.10. Tapahtumavastaava: harri.kinnunen (at) kinnula.fi

Marraskuu

• Vihti/ Vihdin uimahalli la 9.11. Tapahtumavastaava:
• Rautalampi/ Rautalammen uimahalli la 16.11. Tapahtumavastaava:

 

Kevät 2019

Helmikuu
• Laitila/ Laitilan uimahalli la 9.2. Tapahtumavastaava: elina.rautanen (at) laitila.fi
• Tornio/ Tornion uimahalli ma 11.2. Tapahtumavastaava: paula.jokilehto (at) tornio.fi
• Suomussalmi/ Kiannon Kuohut la 16.2. Tapahtumavastaava: pirjo.neuvonen (at) suomussalmi.fi
• Rajamäki/ Rajamäen uimahalli ti 19.2. Tapahtumavastaava: alina.katajisto (at) rajamaen-uh.fi
• Kangasala/ Kangasalan Kuohu la 23.2. Tapahtumavastaava: reija.kolehmainen (at) kangasalanuimahalli.fi
• Oulainen/ Uimahalli Lähde to 28.2. Tapahtumavastaava: Sanna Oja, uimahalli (at) oulainen.fi

Maaliskuu
• Vantaa/ Flamingo Spa su 3.3. Tapahtumavastaava: anniina.oksanen (at) flamingospa.fi
• Leppävirta/ Vesileppis la 9.3. Tapahtumavastaava: henna.soininen (at) vesileppis.fi
• Turku/ Holiday Club Caribia la 16.3. Tapahtumavastaava: suominen.sauli (at) gmail.com
• Mänttä-Vilppula/ Mänttä-Vilppulan uimahalli ke 20.3. Tapahtumavastaava: uimahalli (at) taidekaupunki.fi
• Hämeenlinna/ Hämeenlinnan uimahalli la 23.3.Tapahtumavastaava: sarianna.ollikainen (at) hmlliikuntahallit.fi
• Hollola/ Hollolan uimahalli ja monitoimitalo su 24.3. Tapahtumavastaava: auli.kasakkamaki-heikkinen (at) hollola.fi 
• Isokyrö/ Uimahalli Pärske su 24.3. Tapahtumavastaava: Laura Buckman, Uimahalli.Parske (at) isokyro.fi
• Mynämäki/ Mynämäen uimahalli pe 29.3. Tapahtumavastaava: Jenni Selenius, jennipetriina (at) gmail.com
• Huittinen/ Huittisten uimahalli la 30.3. Tapahtumavastaava: riikka.kuusiniemi (at) huittinen.fi
• Vaasa/ Vaasan uimahalli la 30.3. Tapahtumavastaava: sari.kivela (at) vaasa.fi
• Forssa/ Vesihelmi su 31.3. Tapahtumavastaava: Liisa Ojala, vesihemi (at) forssa.fi

Huhtikuu
• Lapua/ Virkistysuimala Sateenkaari Koululaistapahtuma ke 3.4. Tapahtumavastaava: heli.hyvarinen-naykki (at) lapua.fi
• Lieto/ Tarvasjoen uimahalli la 6.4. Tapahtumavastaava: kai.lagerstrom (at) lieto.fi
• Valkeakoski/ Valkeakosken uimahalli ti 9.4. Koululaistapahtuma Tapahtumavastaava: pauliina.rauhamaki (at) valkeakoski.fi
• Salo/ Salon uimahalli ke 10.4. Tapahtumavastaava: Saku.Nikkanen (at) salo.fi 
• Kurikka/ Kurikan uimahalli Molskis pe 12.4. Tapahtumavastaava: molskis (at) kurikka.fi
• Uusikaupunki/ Uudenkaupungin uimahalli la 13.4. Tapahtumavastaava: johanna.laimaa (at) uusikaupunki.fi
• Orivesi/ Oriveden uimahalli Koululaistapahtuma ke 16.4. Tapahtumavastaava: Iris.Sundelin (at) orivesi.fi
• Lappeenranta/ Lappeenrannan uimahalli ke 17.4. Tapahtumavastaava: mari.helen (at) lappeenranta.fi
• Oulu/ Oulun uimahalli Koululaistapahtuma ke 17.4. Tapahtumavastaava: tanja.ylisirnio (at) ouka.fi
• Järvenpää/ Järvenpään uimahalli Koululaistapahtuma pe 19.4. Tapahtumavastaava: sanna.seppala (at) jarvenpaa.fi
• Kokkola/ Vesiveijari Koululaistapahtuma ke 24.4. Tapahtumavastaava: riitta.brannkarr (at) kokkola.fi
• Punkalaidun/ Punkalaitumen uimahalli pe 26.4. Tapahtumavastaava: tiina.makiranta (at) punkalaidun.fi
• Savonlinna/ Pikku Saimaa la 27.4. Tapahtumavastaava: simo.raty (at) savonlinna.fi
• Kalajoki/ Kylpylä Sani-Fani la 27.4. Tapahtumavastaava: anette.pudas (at) santashotels.fi
• Kauhajoki/ Virkistysuimala Virkku su 28.4. Tapahtumavastaava: mari.kiukkonen-gazdali (at) kauhajoki.fi

Toukokuu
• Tuusula/ Tuusulan uimahalli Koululaistapahtuma to-pe 2.-3.5. Tapahtumavastaava: pasi-jussi.hyytinen (at) tuusula.fi
• Ilmajoki/ Virkistysuimala Pore la 4.5. Tapahtumavastaava: sanni.murtokangas (at) ilmajoki.fi
• Ylivieska/ Ylivieskan uimahalli la 4.5. Tapahtumavastaava: leena.koskela (at) ylivieska.fi
• Nivala/ Uimahalli Uikko su 5.5. Tapahtumavastaava: Kirsi, puheenjohtaja (at) nivalansaukot.fi
• Riihimäki/ Riihimäen uimahalli Koululaistapahtuma ti-ke 7-8.5. Tapahtumavastaava: Kaisa.eiristo (at) riihimaki.fi
• Parikkala/ Saaren uimahalli Koululaistapahtuma ke 8.5. Tapahtumavastaava: Jari.Venhovaara (at) parikkala.fi
• Rauma/ Rauman uimahalli Koululaistapahtuma to 9.5. Tapahtumavastaava: pinja.kivisto (at) rauma.fi
• Ilomantsi/ Ilomantsin uimahalli pe 10.5. Tapahtumavastaava: saana.lemola (at) ilomantsi.fi
• Kajaani/ Vesiliikuntakeskus Kaukavesi la 11.5. Tapahtumavastaava: uimaopettajat.uimahalli (at) kajaani.fi
• Kirkkonummi/ Kirkkonummen uimahalli Koululaistapahtuma ma 13.5. Tapahtumavastaava: rami.kosonen (at) kirkkonummi.fi
• Imatra/ Imatra Koululaistapahtuma ti-ke 14.-15.5. Tapahtumavastaava: sanna.salu (at) imatra.fi
• Levi/ Levi Hotel Spa to 16.5. Tapahtumavastaava: keijo.alila (at) levihotelspa.fi
• Kemi/ Kemin uimahalli Koululaistapahtuma pe 17.5. Tapahtumavastaava: janne.jylkka (at) kemi.fi
• Kitee/ Kiteen uimahalli la 18.5. Tapahtumavastaava: tapio.niskanen (at) kitee.fi
• Lohja/ Neidonkeidas la 18.5. Tapahtumavastaava: Mari.Levanen (at) lohja.fi
• Taivalkoski Taivalkosken uimahalli su 19.5. Tapahtumavastaava: milla.kaikkonen (at) taivalkoski.fi
• Mikkeli/ Mikkelipuisto Koululaistapahtuma ti-ke 21.-22.5. Tapahtumavastaava: hanna.tiilikainen (at) mikkeli.fi
• Kannus/ Kannuksen uimahalli, KitiVapari ke-to 22.-23.5. Tapahtumavastaava: marianne.mottinen (at) kannus.fi
• Kempele/ Virkistysuimala Zimmari pe 24.5. Tapahtumavastaava: tarja.koivisto (at) kempele.fi
• Ylöjärvi/ Ylöjärven uimahalli la 25.5. Tapahtumavastaava: iida-maria.haapala (at) ylojarvi.fi
• Raahe / Vesipekka ti 28.5. Tapahtumavastaava: maiju.lehtelä (at) raahe.fi